Šaldytos žuvys
Marinuotos žuvys
Sūdytos žuvys
Kulinariniai žuvų gaminiai

Gamybos ir prekybos įmonė „Grundalas“ įsteigta 1995 m., remiantis šeimos verslo modeliu. Iš viso įmonėje dirba apie 40 žmonių. Įmonė įkurta Panevėžio rajone, ekonominiu požiūriu strategiškai patogioje vietoje, iki didžiųjų miestų – Vilniaus, Kauno ir Rygos – apie 130 kilometrų.

Pagrindinė veikla yra žuvies produktų perdirbimas. Įmonėje žuvis sūdoma, marinuojama, ruošiami žuvies kulinariniai gaminiai. „Grundalo“ įmonėje perdirbamos silkės, šprotai, strimelės, atliekamos šaldytų baltųjų žuvų fasavimo paslaugos. Per metus įmonėje „Grundalas“ pagaminama apie 800 tonų įvairios produkcijos. Įmonė rūpinasi gaminamų produktų sauga ir kokybe. Žuvies produktai gaminami pagal klientų specifikacijas ir įmonėje išvystytas senovines žuvų brandinimo tradicijas, laikantis maisto saugos ir kokybės reikalavimų.

Žaliavos (silkės, strimelės, šprotai) tiekiamos iš sertifikuotų tiekėjų. Apie 60 % produkcijos parduodama Lietuvos rinkoje, kita dalis eksportuojama į Vokietiją, Estiją. Didelė dalis produkcijos yra žymima mažmeninės prekybos atstovų privačiais ženklais-etiketėmis. 2003 m. įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema RVASVT, tais pačiais metais suteiktas Europos veterinarinis numeris žuvies produktams.